Kalkulator PFRON

Kalkulator PFRON

Informacje:Ulgi we wpłatach na PFRON

Praca dla emerytówO firmie

Firma OGÓLNOPOLSKA BAZA PRACODAWCÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH świadczy od ponad 10 lat usługi skierowane przede wszystkim do pracodawców osób niepełnosprawnych. Dzięki ukierunkowaniu na współpracę z zakładami pracy chronionej i pracodawcami osób niepełnosprawnych z tzw. otwartego rynku pracy jesteśmy w stanie swoje usługi świadczyć w sposób profesjonalny na terenie całego kraju, wyczerpując wszelkie potrzeby naszych Klientów. Z usług naszej firmy korzysta już ok. 1500 firm. Odwiedzalność naszych serwisów internetowych to ok. 1 mln odwiedzin miesięcznie. W naszych serwisach znajduje się ponad 100 tysięcy artykułów, opracowań oraz ponad 9 tys. pytań i odpowiedzi, co stanowi największy zbiór informacji o tematyce dla pracodawców osób niepełnosprawnych. Na przestrzeni ostatnich kilku lat znacznie zróżnicowaliśmy zakres naszych usług, co zaowocowało tym, że na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie obsłużyć Państwa w sposób KOMPLEKSOWY. Z naszą firmą współpracują najlepsi specjaliści, znawcy tematyki oraz wykładowcy. Znaczny wzrost zapotrzebowania na usługi szkoleniowe i doradcze przyczynił się do powstania nowej firmy OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM SZKOLENIOWE DLA PRACODAWCÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. Działalność w obronie interesów pracodawców osób niepełnosprawnych zaowocowała również powstaniem Organizacji zrzeszającej pracodawców osób niepełnosprawnych OBPON.ORG, której inicjatorem założenia jest nasza firma oraz jej Klienci.

W związku z dużym zainteresowaniem naszych Klientów usługami doradztwa i szkoleń indywidualnych w zakresie ulg we wpłatach na PFRON, wprowadzamy usługi w serwisie www.ulginapfron.pl, jako powiększające zakres działań szkoleniowo - doradczych firmy OGÓLNOPOLSKA BAZA PRACODAWCÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

Dysponując zaufaniem wypracowanym na przestrzeni ostatnich kilku lat, doświadczeniem, jak również zespołem najlepszych konsultantów, doradców i szkoleniowców w kraju - przedstawiamy Państwu ofertę usług marketingowych, reklamowych, szkoleniowych i doradczych realizowanych przez naszą firmę w obszarze obinżania wpłat na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, w tym również za pośrednictwem serwisu www.ulginapfron.pl.

Nasza oferta skierowana jest do firm posiadajacych startus zakładu pracy chronionej, jak również dla pracodawców osób niepełnosprawnych z otwartego rynku pracy oraz dla firm będących płatnikami obowiązkowych wpłat na PFRON.

Konsultanci współpracujący z naszą firmą to zespół najbardziej doświadczonych doradców i wykładowców w kraju. Od wielu lat zajmują się tematyką zatrudniania osób niepełnosprawnych. To znani wykładowcy, autorzy książek, doradcy zawodowi, specjaliści, dzięki czemu firma OBPON gwarantuje wykonanie usług na najwyższym poziomie. Dzięki napływającej do naszej firmy ogromnej ilości zapytań o współpracę - przede wszystkim ze strony przedsiębiorców będących płatnikami obowiązkowych wpłat na PFRON, potencjał marketingowy naszej firmy, oparty na odwiedzalności naszych serwisów i umiejętnościach działu handlowego może znacząco przyczynić się do wspólnego sukcesu.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.


OGÓLNOPOLSKA BAZA PRACODAWCÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

OBPON.PL